Notify log (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Size
ar: الحجم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Location
ar: الموضع

en: Medium
ar: متوسط

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Missing
ar: مفقود

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين
