Notify log (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
