Notify log (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Size
el: Μέγεθος

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Medium
el: Μέσο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο
