Notify log (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Size
fr: Taille

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Location
fr: Emplacement

en: Medium
fr: Moyen

en: Static
fr: Statique

en: Duration
fr: Durée

en: Missing
fr: Manquant

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Bottom center
fr: En bas au centre
