Notify log (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Size
ka: ზომა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
