Notify log (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Size
kk: Көлем

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Medium
kk: Орташа
