Notify log (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Size
km: ទំហំ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Medium
km: មធ្យម
