Notify log (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Size
nl: Grootte

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Location
nl: Locatie

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Static
nl: Statisch

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder
