Notify log (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Size
pt: Tamanho

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Location
pt: Localização

en: Medium
pt: Médio

en: Duration
pt: Duração

en: Missing
pt: Faltando

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Top center
pt: Superior Central

en: Bottom center
pt: Base Central
