Notify log (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Size
sq: Madhësia

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Medium
sq: Mesatar
