Notify log (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Size
te: కొలత

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Duration
te: నిడివి
