Notify log (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Size
et: Suurus

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Location
et: Asukoht

en: Medium
et: Keskmine

en: Duration
et: Kestus

en: Missing
et: Puudub

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine
