Notify log (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Size
hr: Veličina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Location
hr: Lokacija

en: Medium
hr: Srednji

en: Duration
hr: Trajanje

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina
