Notify log (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Size
hu: Méret

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Location
hu: Helyszín

en: Medium
hu: Közepes

en: Static
hu: Állandó

en: Duration
hu: Időtartam

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép
