Notify log (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Size
id: Ukuran

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Location
id: Lokasi

en: Medium
id: Sedang

en: Static
id: Statik

en: Duration
id: Durasi

en: Missing
id: Hilang

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Top center
id: Tengah atas

en: Bottom center
id: Tengah bawah
