Notify log (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Size
pt: Tamanho

en: Location
pt: Localização

en: Medium
pt: Médio

en: Duration
pt: Duração

en: Missing
pt: Em falta

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Top center
pt: Centro superior

en: Bottom center
pt: Centro inferior
