Notify log (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Duration
th: เวลาสอบ
