Notify log (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Location
ug: ئورنى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
