Notify log (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Location
am: ቦታ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
