Notify log (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Size
be: Памер

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Medium
be: Сярэдні

en: Duration
be: Працягласць
