Notify log (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Size
es: Tamaño

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Location
es: Ubicación

en: Medium
es: Medio

en: Static
es: Estático

en: Duration
es: Duración

en: Missing
es: No encontrado

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Top center
es: Arriba centro

en: Bottom center
es: Abajo centro
