Notify log (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Size
eu: Tamaina

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Duration
eu: Iraupena

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian
