Notify log (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Size
gl: Tamaño

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Location
gl: Localización

en: Medium
gl: Medio

en: Duration
gl: Duración

en: Missing
gl: Perdido

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado
