Notify log (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Size
gu: માપ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Location
gu: સ્થાન

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
