Notify log (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Size
it: Dimensione

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Location
it: Posizione

en: Medium
it: Medio

en: Duration
it: Durata

en: Missing
it: Mancante

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Top center
it: Centro in alto

en: Bottom center
it: Centro in basso
