Notify log (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ
