Notify log (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Size
sl: Velikost

en: Location
sl: Mesto

en: Medium
sl: Srednja

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
