Notify log (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Size
ta: அளவு

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Location
ta: இடம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
