Notify log (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Size
tr: Boyut

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Location
tr: Konum

en: Medium
tr: Orta

en: Duration
tr: Süre

en: Missing
tr: Kayıp

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Top center
tr: Üst orta

en: Bottom center
tr: Alt orta
