Notify log (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Development
az: Develop

en: Size
az: Ölçü

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Location
az: Məkan

en: Medium
az: Orta

en: Duration
az: Müddət

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
