Notify log (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Size
de: Größe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Location
de: Ort

en: Medium
de: Mittel

en: Static
de: Statisch

en: Duration
de: Dauer

en: Missing
de: Fehlt

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Top center
de: Oben zentriert

en: Bottom center
de: Unten zentriert
