Notify log (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Size
he: גודל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Location
he: מיקום

en: Medium
he: בינוני

en: Duration
he: משך

en: Missing
he: חסר

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל
