Notify log (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Size
hi: आकार

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Location
hi: स्थान

en: Medium
hi: माध्यम

en: Duration
hi: अवधि

en: Missing
hi: लापता

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
