Notify log (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Size
is: Stærð

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Location
is: Staðsetning

en: Medium
is: Miðlungs
