Notify log (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Size
lt: Dydis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Location
lt: Vieta

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Duration
lt: Laikas
