Notify log (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Location
mn: Байрлал

en: Medium
mn: Дундаж
