Notify log (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Size
no: Størrelse

en: Small
no: Liten

en: Large
no: Stor

en: Location
no: Sted

en: Duration
no: Varighet

en: Missing
no: Mangler

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten
