Notify log (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Size
pl: Rozmiar

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Location
pl: Położenie

en: Medium
pl: Średnie

en: Static
pl: Statycznie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Missing
pl: Brakujące

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek
