Notify log (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Size
ro: Mărime

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Location
ro: Locaţia

en: Medium
ro: Mediu

en: Duration
ro: Durată

en: Missing
ro: Lipsește

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru
