Notify log (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Size
bg: Размер

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Location
bg: Местоположение

en: Medium
bg: Среда

en: Duration
bg: Период
