Notify log (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Size
cs: Velikost

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Location
cs: Místo

en: Medium
cs: Střední

en: Duration
cs: Trvání

en: Missing
cs: Chybějící

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed
