Notify log (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Size
ja: サイズ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Location
ja: 場所

en: Medium
ja: 中程度

en: Duration
ja: 期間

en: Missing
ja: 喪失

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央
