Notify log (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Size
jv: Ukuran

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Location
jv: Lokasi

en: Medium
jv: Sedheng
