Notify log (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Size
lv: Izmērs

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Medium
lv: Vidējs

en: Static
lv: Statiska

en: Duration
lv: Ilgums

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē
