Notify log (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Size
fa: اندازه

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Location
fa: مکان

en: Medium
fa: متوسط

en: Duration
fa: مدت

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ
