Notify log (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Size
sk: Veľkosť

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Medium
sk: Stredná

en: Static
sk: Statický

en: Duration
sk: Trvanie

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole
