Notify log (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Size
vi: Dung lượng

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Location
vi: Vị trí

en: Medium
vi: Vừa

en: Static
vi: Tĩnh

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Missing
vi: Bị mất

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái
