Notify log (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Size
ast: Tamañu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Location
ast: Llugar

en: Medium
ast: Mediu
