Notify log (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Size
ca: Mida

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Location
ca: Localització

en: Medium
ca: Mitjana

en: Static
ca: Estàtic

en: Duration
ca: Durada

en: Missing
ca: Perdut

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre
