Notify log (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Size
da: Størrelse

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Location
da: Lokation

en: Static
da: Statisk

en: Duration
da: Varighed

en: Missing
da: Mangler

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt
